FAQ

Co je to Google+ Locations?

Virtuální prohlídka Vašeho interiéru firmy se váže k účtu Google+ Locations. Pokud si u nás objednáte virtuální prohlídku, účet Google+ Locations Vám vytvoříme zdarma. Samozřejmostí je naše podpora při správě tohoto účtu.

Účet Google + Locations lze vytvořit i nezávisle na panoramatické prohlídce. Zřízení účtu a základní technickou podporu Vám nabízíme za jednorázovou částku 750 Kč (poté získáváte veškerá práva a hesla pro správu účtu).Využít lze i zřízení účtu s 6 měsíční technickou podporou za částku 3 500 K

Virtuální prohlídku už mám. Jak ji můžu vložit do Google map?

Virtuální prohlídku, kterou pořizoval fotograf bez certifikace společnosti Google, nemůžete do Google map vložit. Do Google map lze vkládat pouze takové prohlídky, kterou pořídil ověřený fotograf společnosti Google speciálními metodami a technologií.

Kolik mě bude tato služba stát?

Cena se odvíjí od výměry a členitosti plochy interiéru Vaší firmy. Cenu Vám rádi sdělíme po podrobném zvážení Vašich prostor. Platíte pouze jednorázovou částku, která zahrnuje pořízení fotografií, jejich zpracování, umístění do Google map, vytvoření a správu Google+ účtu. Žádné další roční poplatky.

Jak dlouho trvá pořízení fotografií a realizace prohlídky?

Pořízení fotografií je závislé na velikosti prostor Vaší firmy. Standardně trvá pořízení fotografií jednu nebo dvě hodiny. Do 14 dnů pak bude kompletní virtuální prohlídka zveřejněna. Jsme ochotni Vás navštívit ve Vámi zvolenou dobu.

Budu mít na fotografie nárok?

Ano, virtuální prohlídku interiérů si můžete vložit na vlastní webové stránky. Návod naleznete zde.

Co mě virtuální prohlídka přinese, v čem spočívá výhoda?

Váš zákazník získá detailnější představu o Vaší společnosti rovnou z pohodlí vlastního domova. Vy získáte efektivnější propagaci firmy a výhody oproti konkurenci. Vaše společnost bude umístěna na lepších pozicích ve vyhledávání. Virtuální prohlídka se bude zobrazovat nejen na Google+, Google Local, Google Maps a Google Search, ale automaticky ji získáte pro vlastní účely (zašleme kód pro vložení na vlastní www stránky, sociální média…). Prohlídka je přístupná ze všech počítačů, tabletů i chytrých telefonů.

Jak vložit virtuální prohlídku na vlastní webové stránky?

Pokud je již vaše virtuální prohlídka aktivní v mapách společnosti Google, není problém si zveřejněnou virtuální prohlídku nastavit na vlastní internetové stránky. Přinášíme návod, jak na to.

Přečtěte si, prosím, podrobný návod, jak vložit virtuální prohlídku na vlastní stránky.